رویال
رویال

قوانین و شرایط استفاده از وبسایت و اپلیکیشن‌ رویال

جهت استفاده از وب سایت و اپلیکیشن‌ رویال و سرویس های آن ، خواهشمند است حتماً قوانین و ضوابط این پلتفرم را مطالعه کرده و نسبت به آن پایبند باشید. کاربران عزیز باید بدانند که در صورتی که نسبت به قوانین و شرایط استفاده پایبند نباشند، ممکن است رویال ایشان را از دسترسی و استفاده از سرویس‌ ها محروم کند و یا در صورت عدم پیروی از قوانین مهم‌ تر، تحت پیگرد قانونی قرار دهد.

حریم خصوصی:  حریم خصوصی مجموعه ای است از اطلاعات خصوصی که هر شخص متعارف با رعایت قواعد ایمنی و عدم اقدام به افعال پرخطر و فراهم آوردن موقعیت و شرایط امن حفظ آن را در نظر می‌گیرد و از فاش شدن آن، جزئاً و کلاً جلوگیری می‌کند.
رویال در محفوظ نگه داشتن و امنیت اطلاعات کاربران، نهایت تلاش خود را به کار خواهد گرفت و هر بازدید کننده یا استفاده کننده ای از خدمات رویال ، خود مسئول نوع استفاده ای است که از اطلاعات موجود در وبسایت و اپلیکیشن رویال به دست می‌آورد.

قوانین و شرایط استفاده از وبسایت و اپلیکیشن‌ رویال

قوانین و شرایط استفاده از وبسایت و اپلیکیشن‌ رویال:

 • آگهی‌ هایی که در وب سایت و اپلیکیشن رویال ثبت میگردند، می بایست مطابق با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و همچنین عرف جامعه باشند
 • محتوای آگهی‌هایی که توسط کاربران در وب سایت و اپلیکیشن‌ رویال منتشر می ‌شود، تا جای ممکن قبل از انتشار بررسی می‌گردند. اما هم چنان مسئولیت تمامی این اطلاعات بر عهده کاربر ثبت کننده آگهی خواهد بود. چرا که با ثبت روزانه تعداد زیادی آگهی و احتمال بروز خطای انسانی در تایید آگهی ها، مسئولیت محتوا و تصاویر ثبت شده به عهده کاربر ثبت کننده آن آگهی است و رویال هیچ گونه مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت. در صورت تخلف آگهی دهنده، رویال همکاری های لازم را با مراجع قضایی خواهد داشت.
 • در حال حاضر ثبت آگهی های مرتبط با املاک ، خدمات ساختمانی ، خدمات فنی و مهندسی ساختمان و ابزار و ماشین آلات ساختمانی در وب سایت و اپلیکیشن رویال مجاز است.
 • آگهی ‌ها می بایست همراه با تصاویر مناسب و مرتبط با محتوای آگهی درج شوند. این بدان معنا است که کاربران مجاز به استفاده از عکس اشخاص، لوگو ها و… نخواهند بود. عکسی که همراه با آگهی‌ در وب سایت رویال پلان منتشر می‌شود، لازم است دارای این شرایط باشد: حجم و کیفیت مناسب، واقعی و مرتبط با محتوای آگهی، منطبق با عرف و قوانین جامعه، منحصر به فرد و عدم تکرار در سایر آگهی ‌ها، بدون هیچ گونه عبارت یا لغت تبلیغاتی باشد.
 • در آگهی‌ ها لازم است قیمت فروش یا اجاره ملک به درستی و منصفانه مشخص شده باشد و درج هرگونه قیمت غیر واقعی و فراتر از ارزش واقعی ملک غیرمجاز است. در صورت درج قیمت های غیر واقعی، کاربر ثبت کننده آگهی مسئول خواهد بود و رویال هیچ گونه مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت.
 • درج آگهی ‌هایی که محتویات یکسان داشته باشند، مجاز نیست. حتی در صورتی که از روش ‌هایی مانند تغییر عنوان و… استفاده نمایید. برای حل این مشکل مشاوران املاک می توانند با کمترین هزینه و با استفاده از سیستم مشاور برتر رویال، سهمیه تبلیغات نردبانی و فوری به رایگان دریافت نمایند و آگهی خود را مجددا به صدر لیست آگهی‌ها انتقال دهند.

وب سایت و اپلیکیشن رویال، تنها به عنوان واسطه اطلاع رسانی فعالیت می ‌کنند. بنابراین مسئولیت هر گونه معامله خرید و فروش و رهن و اجاره املاک، از عهده رویال خارج است.

 • درج یک آگهی در وب سایت و اپلیکیشن رویال، نشانی بر صحت و قابل اعتماد بودن آن آگهی نیست. رویال، هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای آگهی‌ ها ندارد. بنابراین لازم است قبل از اطمینان به یک آگهی، به خوبی با افرادی که در این زمینه اطلاعات کافی دارند، مشورت کرده و سپس تصمیم نهایی خود را بگیرید.
 • رویال در رابطه با حذف یا نگه داشتن آگهی‌ ها، عکس ها، پیام ها و هرگونه محتوایی که در این پلتفرم توسط کاربران منتشر می‌ شود، اختیار تام دارد و در این باره با توجه به صلاح دید خود عمل خواهد کرد.
 • رویال به کاربران اجازه می‌ دهد در هر زمان که بخواهند، آگهی خود را ویرایش کرده و آن را اصلاح نمایند.
 • رویال مانند هر پلتفرم دیگری ممکن است در مواردی به دلایل مختلف، سرویس ‌های خود را محدود کرده و یا آن ‌ها را به طور کلی متوقف کند و یا برخی از سرویس ‌های خدماتی خود را در قبال پرداخت حق سرویس ارائه کند.
 • اگر کاربری اطلاعات خود را در وب سایت و اپلیکیشن‌ رویال یا دیگر پلتفرم های ثبت آگهی به صورت عمومی منتشر نماید، بدین معنی است که اطلاعات تماس خود را برای تمامی کاربران اینترنت و همچنین کاربران پلتفرم رویال به اشتراک گذاشته است. بنابراین در صورت ایجاد هر گونه مزاحمت از سوی برخی کاربران، رویال هیچ گونه مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت.
 • کاربران موظف هستند اطلاعات صحیح، حقیقی و بدون اغراق را در پلتفرم رویال ثبت کنند.
 • فقط مالک یا مشاور و فرد دارای وکالت ملک می‌تواند به صورت نامحدود از سرویس های املاک و ثبت آگهی در وب سایت و اپلیکیشن‌ رویال استفاده نماید.
 • هیچ کاربری حق دریافت هزینه و یا فروش سرویس ‌های وب سایت و اپلیکیشن رویال را ندارد. به عبارت بهتر، هیچ کس حق ندارد به ازای ثبت نام کاربر در وب سایت و اپلیکیشن رویال و یا فعالیت‌ های مشابه از کاربر هزینه ‌ای دریافت کند.
 • رویال، پلتفرمی شامل وب سایت و اپلیکیشن تجاری است که طی سالها تلاش‌ مداوم حاصل شده است. بنابراین انجام اعمالی که موجب آسیب زدن و یا توقف فعالیت این وب سایت شود و یا هر گونه کپی از مطالب آن بدون درج منبع یا کپی برداری از سیستم ها و نام و نشان و برند آن موجب تعقیب از سوی مراجع قضایی خواهد شد.
 • کاربران می بایست جهت استفاده از وب سایت رویال، از مرورگر ‌های رایج مانند گوگل کروم، فایر فاکس و… استفاده نمایند. در صورتی که کاربر با استفاده از ربات‌های مختلف اقدام به ورود به وب سایت و اپلیکیشن رویال نماید، دسترسی کاربر به این پلتفرم قطع خواهد شد.
 • در صورتی که کاربر، خدمات کوکی را در حین استفاده از وب سایت رویال غیر فعال کند، ممکن است نتواند از برخی سرویس‌ های رویال بهره ببرد.
 • در صورتی که کاربر برای افرادی که مشخصات تماس و آدرسشان در وب سایت و اپلیکیشن رویال ثبت شده است، ایجاد مزاحمت کند و یا از اطلاعات تماس ثبت شده در وب سایت و اپلیکیشن‌ رویال سوء استفاده کند تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
 • فضای وب سایت و اپلیکیشن رویال، همانند یک فضای عمومی خواهد بود که افراد زیادی از آن استفاده می‌ کنند. بنابراین رعایت شئونات شرعی، عرفی و قانونی در آن الزامی است. بدین ترتیب هیچ کس اجازه ندارد از محتوا، متن‌ و عکس‌ هایی استفاده کند که این شئونات را زیر سوال ببرد. در غیر این صورت فرد متخلف تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
 • رویال در رابطه با تغییر و اصلاح شرایط و قوانین استفاده از وب سایت نیز اختیار تام دارد. بنابراین از آن جا که رعایت قوانین و شرایط در چنین پلتفرمی از اهمیت بالایی برخوردار است، لازم است که هر چند وقت یک بار، به قسمت شرایط و قوانین در وب سایت رویال پلان و یا اپلیکیشن رویال، مراجعه نمایید.
 •  
 • سیاست‌نامه کوکی‌ها با کمک کوکی‌ها، در رویال ارائه خدمات به کاربر با سرعت و دقت بیشتری انجام می‌گیرد. کوکی، در واقع بسته‌ای از اطلاعات است که در قالب یک فایل متنی توسط وبسایت رویال بر روی کامپیوتر کاربر ذخیره می‌شود. این فایل‌ها متعلق به وبسایت رویال است. در صورتی که کاربر، خدمات کوکی را غیرفعال کند، بسیاری از خدمات منحصر به فرد رویال را از دست می‌دهد؛ چرا که آنها به رویال در تحلیل رفتاری کاربرکمک می‌کنند تا علاقه مندی‌ها و نیازهای وی راشناسایی نماید و در نتیجه خدمات بهتری ارائه کند.